POL XXI MTB "Rusza Peleton" Puchar Polski II Memoriał im. Wiesława Grabka

C3

Results

Rank Rider Result
1
POL LUKASIK Krzysztof 1:17:32
10 Pts
2
POL SURDYK Filip 1:18:30
6 Pts
3
POL JEZIORSKI Maciej 1:18:40
4 Pts
4 POL POMIAN Szymon 1:19:00
2 Pts
5 POL SWIDER Brajan 1:19:14
1 Pt
6 POL KRYNSKI Piotr 1:20:39
 
7 POL HALEJAK Wojciech 1:21:04
 
8 LTU PACEVICIUS Sarunas 1:21:10
 
9 POL KOWALCZYK Jakub 1:22:14
 
10 POL SZELIGA Mikolaj 1:22:49
 
11 POL WISNIOWSKI Maksymilian 1:23:12
 
12 POL PETRYSZYN Maciej 1:23:20
 
13 POL GORAK Dominik 1:23:54
 
14 POL MALESZKA Mateusz 1:25:56
 
15 POL DLUGOSZ Benedykt 1:26:01
 
16 POL ZIELINSKI Tomasz 1:26:23
 
17 POL BAL Tomasz 1:26:36
 
18 POL KOJRO Maciej 1:27:00
 
19 LTU BIEKŠA Justinas 1:27:05
 
20 POL CHOJNACKI Kacper 1:27:45
 
21 POL ZUREK Jakub 1:27:49
 
22 POL NOWAK Stanislaw 1:29:26
 
23 POL ARMATYS Grzegorz -1 LAP
 
24 POL SWIDERSKI Cyprian -1 LAP
 
25 POL DRABIK Mateusz -1 LAP
 
26 POL TOMERA Tomasz -1 LAP
 
27 POL BARTOSIEWICZ Bartosz -1 LAP
 
28 POL MIAZEK Jan -2 LAP
 
29 POL HYLA Damian -3 LAP
 
30 POL ZUR Jaroslaw -3 LAP
 
31 POL SERAFINOWSKI Bartlomiej -3 LAP
 
32 POL WIECZOREK Filip -3 LAP
 
33 POL PAC Dawid -3 LAP
 
34 POL KALETA Filip -3 LAP
 
35 POL REKAS Adam -3 LAP
 
36 POL ROZYCKI Filip -4 LAP
 
37 POL MARZEJON Mikolaj -4 LAP
 
38 POL LASKOWSKI Michal -4 LAP
 
39 POL BIELECKI Pawel -4 LAP
 
40 POL BUBISZ Karol -5 LAP
 
41 POL GNYS Bartosz -5 LAP
 
POL RATAJCZAK Dominik Jedrzej DNF
 
POL SZYSZKO Mateusz DNF
 
LTU BARANAUSKAS Tadas DNF
 
Rank Rider Result
1
POL JAROSLAWSKI Maciej 56:46
20 Pts
2
POL DOPPKE Kacper 57:21
18 Pts
3
POL HANKUS Piotr 57:57
16 Pts
4 POL STRUZIK Aleksander 58:48
14 Pts
5 POL JEZEWSKI Konrad 59:08
12 Pts
6 POL POLCHLOPEK Jakub 59:22
10 Pts
7 POL MANDES Stefan 59:59
8 Pts
8 POL SZTENCEL Tymon 1:00:05
6 Pts
9 POL GRUCA Michal 1:00:30
4 Pts
10 POL BARCZ Konrad 1:01:11
2 Pts
11 LTU PAVLOVAS Justinas 1:01:58
 
12 POL PELCZAR Adam 1:02:21
 
13 EST MÕTTUS Matthias 1:02:28
 
14 POL GAJDA Piotr 1:02:32
 
15 POL GULAJ Kajetan 1:03:26
 
16 POL LODEJ Leon 1:04:03
 
17 POL URBANEK Bartosz 1:04:18
 
18 POL ZDUNIAK Franciszek 1:04:19
 
19 POL MICHALCZYK Jan 1:05:29
 
20 POL HERCKE Adam 1:06:06
 
21 POL POPOWICZ Aleksander 1:06:41
 
22 POL ROKICKI Karol 1:06:46
 
23 POL SKOSZKIEWICZ Oliwier 1:06:53
 
24 POL WYSZOMIERSKI Adam 1:07:16
 
25 POL PIOTROWSKI Mikolaj 1:07:22
 
26 POL SUS Igor 1:07:28
 
27 POL PARZYCH Maciej 1:07:35
 
28 POL KUS Mateusz 1:07:46
 
29 LTU GAIDUK Eimantas 1:11:41
 
30 POL SAPIEJA Adam -1 LAP
 
31 POL KRYGIER Hubert -1 LAP
 
32 POL CHODKIEWICZ Szymon -1 LAP
 
33 POL MAREK Kamil -1 LAP
 
34 POL ZWOLAK Julian -1 LAP
 
35 POL PRZYCHODZEN Tobiasz -1 LAP
 
36 POL GAWRON Michal -1 LAP
 
37 POL GASEK Bernard -1 LAP
 
38 LTU KAVALIAUSKAS Mindaugas -1 LAP
 
39 POL BAKALARZ Szymon -1 LAP
 
40 POL ZEMBURA Maciej -1 LAP
 
41 POL MARZEJON Maksymilian -1 LAP
 
42 POL KAZMIEROWSKI Jan -2 LAP
 
43 POL GRZYBICKI Igor -2 LAP
 
44 POL OKON Mikolaj -3 LAP
 
45 POL JANISZEWSKI Filip -3 LAP
 
POL CHRZANOWSKI Filip DNF
 
POL STRUZIK Marcel DNF
 
POL MAJCHROWSKI Jakub DNF
 
Rank Rider Result
1
POL SZCZECINSKA Matylda 1:22:26
10 Pts
2
POL BIALEK Antonina 1:23:12
6 Pts
3
POL KRZYSTALA Zuzanna 1:23:49
4 Pts
4 POL CICHACKA Klaudia 1:28:11
2 Pts
5 POL ZUR Kinga 1:28:28
1 Pt
6 POL GLOWACKA Joanna 1:28:36
 
7 POL GRZEGORZEWSKA Natalia 1:29:07
 
8 POL GROMADA Tatiana 1:29:31
 
9 POL BRODA Adrianna 1:33:00
 
10 POL JANOWICZ Gabriela 1:33:04
 
11 POL KRZYCZKOWSKA Malwina -3 LAP
 
12 POL HEJMAN Wiktoria -4 LAP
 
POL MIKOLAJEWSKA Karolina DNF
 
POL CHOMA Laura DNF
 
POL JEZIORSKA Patrycja DNF
 
Rank Rider Result
1
POL MARTYNSKA - MAZURKIEWICZ Hanna 57:35
20 Pts
2
POL KLAUS Kamila 59:01
18 Pts
3
POL KRYSIK Zofia 59:23
16 Pts
4 POL GLINIECKA Nikola 1:01:49
14 Pts
5 POL BLUSZCZ Zofia 1:01:56
12 Pts
6 POL DOBRZYNSKA Natalia 1:03:54
10 Pts
7 POL BANASIAK Anna 1:05:57
8 Pts
8 POL KOZDRAS Hanna 1:06:06
6 Pts
9 POL BODKOWSKA Sara 1:06:27
4 Pts
10 POL SURDYK Alicja -1 LAP
2 Pts
11 POL BEDNAREK Sara -2 LAP
 

Info

Ogrodniczki, gm. Supraśl
20 Apr 2024
Website
Race Weather