Sakarya Büyükşehir Belediyesi MTB Cup

Sakarya
31/10/2021
C1


Embed Results
Race Stats
No statistics available.
No statistics available.
Startlist
No startlist available
No startlist available

Results

No results available yet for this race.

Rank BIB Rider Team Result Points
1 1 Switzerland ALBIN Vital THÖMUS RN SWISS BIKE TEAM 01:14:51
60 Pts.
60
2 48 Switzerland WALTER Simon
01:14:57
40 Pts.
40
3 47 Russian Federation EVGRAFOV Evgenii
01:15:06
30 Pts.
30
4 46 Italy AGOSTINELLI Alessio KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 01:15:17
25 Pts.
25
5 38 Czech Republic ZATLOUKAL Jan
01:15:43
20 Pts.
20
6 6 Germany EYDT Markus
01:16:42
18 Pts.
18
7 7 Germany KRAUSS Louis
01:16:49
16 Pts.
16
8 35 Bolivarian Republic Of Venezuela MEJIA GONZALEZ Yonathan
01:17:16
14 Pts.
14
9 9 Switzerland WALTER Andrin 01:17:36
12 Pts.
12
10 39 Czech Republic ŠULC David GAPP SYSTEM - KOLOFIX MTB RACING TEAM 01:17:37
10 Pts.
10
11 21 Ukraine KONIAIEV Oleksandr
01:17:38
8 Pts.
8
12 14 Kazakhstan SERGIYENKO Denis
01:18:27
6 Pts.
6
13 41 Thailand SUKPRASART Keerati
01:19:28
4 Pts.
4
14 42 Thailand SIRIMONGKHON Phunsiri
01:19:29
2 Pts.
2
15 29 Thailand TAILANGKHA Adisak
01:19:42
1 Pts.
1
16 34 Argentina DIAZ TORRES Juan Francisco IRONTECH TECNIC MENDIZ AMBISIST 01:20:30
17 15 Kazakhstan MUKHAMEDIYANOV Temirlan
01:20:50
18 26 France TRUNTSCHKA Baptiste
01:22:37
19 18 Kazakhstan AKHANOV Altynbek 01:25:22
20 27 Bosnia And Herzegovina LUKIĆ Siniša 01:26:05
21 44 Kazakhstan FILATOV Yuriy
OVL
12 Turkey INAL Abdurrahim
DNF
49 Kazakhstan TRETYAKOV Lev DNF
13 Turkey TALAY Duran DNS
43 Turkey GUNGOR Fatih DNS
32 Turkey UCAR Lütfi DNS
33 Turkey KONUK Gokay
DNS
40 Turkey PEHLEVAN Murat
DNS
24 Turkey KAYGISIZ Zeki
DNS
25 Turkey DEPE Serdar
DNS
11 Turkey TEMEL Suleyman
DNS
Rank BIB Rider Team Result Points
1 19 Czech Republic TVARŮŽKOVÁ Tereza EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 01:14:53
60 Pts.
60
2 10 Ukraine POPOVA Iryna
01:16:26
40 Pts.
40
3 20 Czech Republic HOLUBOVÁ Adéla
01:16:56
30 Pts.
30
4 16 Russian Federation USHAKOVA Aleksandra
01:18:39
25 Pts.
25
5 8 Kazakhstan SARKULOVA Alina
01:19:10
20 Pts.
20
6 12 Thailand PHETPRAPHAN Warinthorn
01:19:36
18 Pts.
18
7 13 Thailand NUNTANA Supuksorn
01:22:13
16 Pts.
16
8 15 Thailand PANYAWAN Nathalie 01:22:29
14 Pts.
14
9 53 Russian Federation CHEREMISINOVA Olga 01:23:38
12 Pts.
12
10 14 Thailand SUEBJAKTHIN Jarinya 01:23:49
10 Pts.
10
11 9 Kazakhstan GENELEVA Tatyana
01:24:29
8 Pts.
8
12 54 Turkey KURKCU AKGONUL Esra
01:25:02
6 Pts.
6
13 11 Serbia JOVANOVIĆ Bojana OVL
4 Pts.
4
14 7 Turkey KARGIN Zehra
OVL
2 Pts.
2
6 Turkey YETIS Semra
DNF
17 Turkey KONUK Eda
DNS