NOR Rye bike festival / Rye terrengsykkelfestival XCO-XCC

C3

Results

Rank Rider Result
1
NOR FARSTADVOLL Martin E. 09:45
10 Pts
2
NOR ROKKE Sondre 09:46
6 Pts
3
NOR HÆGSTAD Erik 09:50
4 Pts
4 NOR REKDAHL Ole Sigurd 09:52
2 Pts
5 NOR FAGERHAUG Petter 10:00
1 Pt
6 NOR WEYDAHL Tormod 10:09
 
7 NOR MIDTSUNDSTAD Østen Brovold 10:11
 
8 NOR EID Emil Hasund 10:12
 
9 SWE ERIKSSON André 10:15
 
10 NOR EVENSEN-LIE Eskil 10:19
 
11 NOR STUBBERUD Sigurd 10:22
 
12 NOR AUNE Marius 10:33
 
13 NOR RØNNESTAD Birk Strand 10:38
 
14 DEN KRAGH Paw 10:41
 
15 SWE ÖRNBORG Samuel 10:45
 
16 DEN BORNING Frederik 10:46
 
17 NOR KORITOV Mads 10:47
 
18 NOR ØVERAASEN Nichlas 10:47
 
19 NOR AASGAARD Oliver 10:49
 
20 SWE ANDERSSON Måns 10:50
 
21 SWE DAHLGREN Andreas 10:55
 
22 NOR GRAVDAL Stian Ustvedt 10:55
 
23 NOR NARVESTAD Lars 11:05
 
24 SWE AKERSTROM Assar 11:14
 
25 DEN SØRENSEN Rasmus 11:17
 
26 NOR LINDEN Noah 11:19
 
27 NOR RØVIG-MORBECH Casper 11:19
 
28 NOR MOLUND ENOKSEN Sebastian 11:20
 
29 NOR PETE Laurits 11:24
 
30 NOR FINSTAD Thomas 11:24
 
31 NOR AANENSEN Joakim 11:31
 
32 NOR VESTLI Stian Optjernsberget 11:41
 
33 DEN NØRLYNG Carl 11:45
 
34 NOR GJEVESTAD Noah 11:46
 
35 DEN KALLEHAUGE Rune 11:48
 
36 SWE KARLÉN Lukas 12:14
 
37 NOR EIKEMO Eirik Aamodt 12:33
 
NOR HANDLEY William DNF
 
NOR AKSNES Bendiks DNS
 
NOR SKOTTE-HAUGERUD Eirik DNS
 
NOR HELLEBERG Ola DNS
 
NOR EKROLL Sivert DNS
 
Rank Rider Result
1
NOR FARSTADVOLL Martin E. 09:45
10 Pts
2
NOR ROKKE Sondre 09:46
6 Pts
3
NOR HÆGSTAD Erik 09:50
4 Pts
4 NOR REKDAHL Ole Sigurd 09:52
2 Pts
5 NOR FAGERHAUG Petter 10:00
1 Pt
6 NOR WEYDAHL Tormod 10:09
 
7 NOR MIDTSUNDSTAD Østen Brovold 10:11
 
8 NOR EID Emil Hasund 10:12
 
9 SWE ERIKSSON André 10:15
 
10 NOR EVENSEN-LIE Eskil 10:19
 
11 NOR STUBBERUD Sigurd 10:22
 
12 NOR AUNE Marius 10:33
 
13 NOR RØNNESTAD Birk Strand 10:38
 
14 DEN KRAGH Paw 10:41
 
15 SWE ÖRNBORG Samuel 10:45
 
16 DEN BORNING Frederik 10:46
 
17 NOR KORITOV Mads 10:47
 
18 NOR ØVERAASEN Nichlas 10:47
 
19 NOR AASGAARD Oliver 10:49
 
20 SWE ANDERSSON Måns 10:50
 
21 SWE DAHLGREN Andreas 10:55
 
22 NOR GRAVDAL Stian Ustvedt 10:55
 
23 NOR NARVESTAD Lars 11:05
 
24 SWE AKERSTROM Assar 11:14
 
25 DEN SØRENSEN Rasmus 11:17
 
26 NOR LINDEN Noah 11:19
 
27 NOR RØVIG-MORBECH Casper 11:19
 
28 NOR MOLUND ENOKSEN Sebastian 11:20
 
29 NOR PETE Laurits 11:24
 
30 NOR FINSTAD Thomas 11:24
 
31 NOR AANENSEN Joakim 11:31
 
32 NOR VESTLI Stian Optjernsberget 11:41
 
33 DEN NØRLYNG Carl 11:45
 
34 NOR GJEVESTAD Noah 11:46
 
35 DEN KALLEHAUGE Rune 11:48
 
36 SWE KARLÉN Lukas 12:14
 
37 NOR EIKEMO Eirik Aamodt 12:33
 
NOR EKROLL Sivert DNS
 
NOR HELLEBERG Ola DNS
 
NOR AKSNES Bendiks DNS
 
NOR SKOTTE-HAUGERUD Eirik DNS
 
NOR HANDLEY William DNF
 

Info

Oslo
03 - 04 May 2024
Website
Race Weather