Justiniano Hotel MTB Cup

Alanya / Antalya
13/03/2021
C2

www.cyclingalanya.com


Startlists

No startlists available

Results

No results available yet for this race.

Rank BIB Rider Team Result Points
1 1 France KORETZKY Victor KMC - ORBEA 01:26:08
30 Pts.
30
2 4 Poland WAWAK Bartlomiej KROSS ORLEN CYCLING TEAM 01:26:15
20 Pts.
20
3 3 Russian Federation IVANOV Timofei EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 01:27:02
15 Pts.
15
4 29 France LORET Maxime VELCAN MTB PRO TEAM 01:27:24
12 Pts.
12
5 9 Poland LUKASIK Krzysztof JBG - 2 CRYOSPACE 01:27:27
10 Pts.
10
6 17 Switzerland VITZTHUM Simon JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING 01:27:32
8 Pts.
8
7 11 Russian Federation FILATOV Ivan
01:27:39
6 Pts.
6
8 28 Poland ZAMROZNIAK Jakub
01:27:49
4 Pts.
4
9 34 France GUAY Mathis VCA ANJOS ASTERION 01:28:16
2 Pts.
2
10 5 Turkey KELLECI Abdulkadir
01:29:21
1 Pts.
1
11 25 Sweden LINDH Vilgot
01:29:35
12 50 Kazakhstan SERGIYENKO Denis
01:30:04
13 27 Sweden LINDH Axel
01:30:23
14 23 Russian Federation GOGOLEV Maxim
01:30:23
15 51 Kazakhstan ADILOV Shakir
01:31:06
16 30 Turkey CEYLAN Esat
01:32:40
17 33 Sweden LINDH Edvin
01:33:00
18 52 Kazakhstan MUKHAMEDIYANOV Temirlan
01:33:20
19 47 Belarus BRICIS Dainis
01:33:27
20 24 Turkey KAYGISIZ Zeki
01:35:24
21 18 Turkey DEPE Serdar
01:35:35
22 46 Belarus BESAHA Mikhail
01:36:00
23 54 Kazakhstan KARASSYOV Yegor
01:36:01
24 45 Turkey AKPINAR Ahmet 01:36:10
25 32 Hungary SYLVESTER Balázs
01:36:59
26 53 Kazakhstan AKHANOV Altynbek 01:37:03
27 49 Belarus MASHCHANKOU Hleb 1 LAP
28 26 Turkey AYDOGAN Okan
1 LAP
29 55 Kazakhstan TURSUNKALI Damir 1 LAP
30 42 Hungary SZABO Levente 2 LAP
31 48 Belarus KLIMUK Maxim
2 LAP
32 12 Russian Federation PANCHUK Ivan 3 LAP
33 41 Turkey DEMIR Onder 4 LAP
15 Hungary PARTI András
DNF
8 Slovakia ULIK Matej EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN DNF
44 Turkey OZKALBIM Kaan DNF
13 Russian Federation SINTSOV Anton STRÜBY - BIXS TEAM DNF
14 Slovakia HARING Martin
DNS
Rank BIB Rider Team Result Points
1 81 Russian Federation ILINA Kristina
01:28:13
30 Pts.
30
2 65 Hungary BENKÓ Barbara MALOJA PUSHBIKERS MTB 01:28:48
20 Pts.
20
3 66 Switzerland FORCHINI Ramona JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING 01:30:13
15 Pts.
15
4 62 Russian Federation MEDVEDEVA Vera
01:30:39
12 Pts.
12
5 72 Russian Federation USHAKOVA Aleksandra
01:33:17
10 Pts.
10
6 64 Poland GORYCKA Paula STRÜBY - BIXS TEAM 01:34:05
8 Pts.
8
7 88 Kazakhstan SARKULOVA Alina
01:35:01
6 Pts.
6
8 84 Islamic Republic Of Iran PARTOAZAR Faranak
01:37:37
4 Pts.
4
9 68 Russian Federation GOGOLEVA Elena
01:39:09
2 Pts.
2
10 73 Hungary SCHMIDEL Regina
01:40:22
1 Pts.
1
11 85 Belarus SOUPEL Tatsiana
01:41:06
12 87 Belarus KALASHNIKAVA Hanna
01:42:18
13 67 Turkey YETIS Semra
01:42:57
14 78 Kazakhstan STEPANOVA Yekaterina
2 LAP
15 71 Turkey BASAT Rafiye
2 LAP
16 86 Belarus BARANAVA Anastasiya
3 LAP
83 Russian Federation KOVALCHUK Ekaterina
DNF
80 Turkey HEPKARADENIZ Beste DNS
70 Turkey BEKAR Azize
DNS