Russian National Championships - XCO

Arkhyz
29/08/2020 - 30/08/2020
NC


Embed Results
Race Stats
No statistics available.
No statistics available.
Startlist
No startlist available
No startlist available

Results

No results available yet for this race.

Rank BIB Rider Team Result Points
1 3 Russian Federation IVANOV Timofei
01:31:44
2 2 Russian Federation FILATOV Ivan
01:32:14
3 5 Russian Federation NIKOLAEV Sergei
01:35:12
4 19 Russian Federation AKHMETOV Ainur
01:35:24
5 10 Russian Federation IVANOV Nikolai
01:36:04
6 7 Russian Federation GOGOLEV Maxim
01:36:18
7 4 Russian Federation ANTONOV Stanislav
01:37:06
8 8 Russian Federation BOREDSKIY Ruslan
01:38:22
9 12 Russian Federation VAVILOV Arsentii
01:39:17
10 9 Russian Federation LUNDE Pavel
01:40:35
11 14 Russian Federation KALASHNIKOV Grigorii
01:43:00
12 11 Russian Federation SUKHNEV Valeriy
01:44:52
13 13 Russian Federation PECHENIN Evgenii
01:45:55
14 24 Russian Federation BYKOV Vladimir 01:46:12
15 17 Russian Federation ARTEMEV Maksim
01:46:25
16 20 Russian Federation KUZNETSOV Kirill 01:46:40
17 23 Russian Federation GORSHKOV Artem
1 LAP
18 15 Russian Federation TROSHIN Andrey
1 LAP
19 18 Russian Federation MIROLYUBOV Yakov 2 LAP
20 22 Russian Federation GORIACHEV Ilia
2 LAP
21 6 Russian Federation EVGRAFOV Evgenii
2 LAP
22 21 Russian Federation KARPEEV Denis 2 LAP
23 27 Russian Federation MANAKOV Viktor 2 LAP
24 25 Russian Federation SAPEGIN Egor 3 LAP
25 28 Russian Federation MATSNEV Aleksey 3 LAP
16 Russian Federation SALTANOV Danil
DNF
26 Russian Federation LASTOCHKIN Iurii DNF
Rank BIB Rider Team Result Points
1 1 Russian Federation KIRSANOVA Viktoria
01:31:50
2 2 Russian Federation MEDVEDEVA Vera
01:34:47
3 8 Russian Federation USHAKOVA Aleksandra
01:35:28
4 5 Russian Federation MIROLIUBOVA Anna
01:36:03
5 6 Russian Federation KHAIRULLINA Elvira
01:41:05
6 3 Russian Federation ILINA Kristina
01:41:07
7 11 Russian Federation POKLONSKAYA Anastasiya
01:45:10
8 9 Russian Federation MIRONOVA Diana
01:46:40
9 4 Russian Federation AKHMADULLINA Guzel
01:47:43
10 14 Russian Federation ALEXEEVA Darya
01:49:29
11 7 Russian Federation GOGOLEVA Elena
1 LAP
12 10 Russian Federation AFANASYEVA Nadezhda
1 LAP
13 13 Russian Federation KALIALINA Anastasiia
1 LAP
14 12 Russian Federation ORLOVA Valeria 2 LAP
15 15 Russian Federation FATTAKHOVA Alsu 3 LAP